Sklepní kóje

Zavolejte
+420 605 153 700
Napište nám
info@pekstra.cz
Zeptejte se
kontaktní formulář

Sklepní kóje

Ocelové sklepní kóje jsou určené pro bytové a panelové domy, kde je více bytových jednotek.

Velkou výhodou ocelových drátěných kójí proti dřevěným laťovým kójím je jejich několikanásobná životnost a lepší zabezpečení. Jsou vhodné i do velmi vlhkého prostředí, kde neomezují cirkulaci vzduchu.

Sklepní kóje je konstruována z ocelových rámů. Do rámu je vsazena a svařena drátěná výplň. Tyto jednotlivé rámy jsou spojovány sváry nebo šrouby a kotveny do podlahy a stěn pomocí ocelových kotev.

Sklepní kóje nabízíme včetně instalace.

 
 

O nás

Firma PEKSTRA výrobce balkonů

Máme pevné postavení na trhu výrobců balkonů pro panelové domy. Od založení firmy klademe důraz na kvalitu našich výrobků a využívání moderních technologií ve výrobě.

Aktuality

Oceněná fasáda ve Valašském Meziříčí Fasáda roku - tak zní název soutěže, kterou vyhlašuje město Valašské Meziříčí. Šedivé paneláky i starší rodinné domy procházejí...
 
Zajímavé realizace V současné době se požadavky na kvalitu a velikost balkonů zvyšují. Abychom tyto požadavky uspokojili, tak v posledních týdnech jsme dodávali především balkony ...

Ke stažení

Katalog balkonů

V případě zájmu o náš katalog ocelových balkonů a lodžií Vám jej rádi zašleme na Vaši adresu prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo si ho můžete stáhnout.