Ocelové lodžie

Zavolejte
+420 605 153 700
Napište nám
info@pekstra.cz
Zeptejte se
kontaktní formulář

Technické informace

Lze použít na všech typech panelových domů. Ocelová konstrukce je předsazena před opravovaný objekt a je možné tyto lodžie aplikovat i tam, kde dosud žádné balkony nebyly. V tomto případě zajistíme osazení lodžiových dveří. Rozměry lodžií jsou 3,6 x 2 m případně větší dle technického řešení. Konstrukci můžeme realizovat do výšky 8 poschodí panelového domu. Dům s novou lodžií výrazně změní svůj vzhled. Povrch kovové konstrukce lodžií je opatřen žárovým zinkem a výběr výplní nabízí více možností řešení nového vzhledu objektu.

Výplně lodžií nabízíme z Neobondu, bezpečnostního vrstvené skla Connex® nebo trapézového plechu s polyuretanovou barvou dle vzorníku barev. Další možností je děrovaný plech s polyuretanovým nástřikem barvy dle vzorníku nebo děrovaný pozinkovaný plech.

Bližší informace na tel.: 605 153 700.

Všechny typy výplní mají kvalitní design, použité materiály včetně nátěrů prokazují dlouhodobou životnost.

 
 

O nás

Firma PEKSTRA výrobce balkonů

Máme pevné postavení na trhu výrobců balkonů pro panelové domy. Od založení firmy klademe důraz na kvalitu našich výrobků a využívání moderních technologií ve výrobě.

Aktuality

Oceněná fasáda ve Valašském Meziříčí Fasáda roku - tak zní název soutěže, kterou vyhlašuje město Valašské Meziříčí. Šedivé paneláky i starší rodinné domy procházejí...
 
Zajímavé realizace V současné době se požadavky na kvalitu a velikost balkonů zvyšují. Abychom tyto požadavky uspokojili, tak v posledních týdnech jsme dodávali především balkony ...

Ke stažení

Katalog balkonů

V případě zájmu o náš katalog ocelových balkonů a lodžií Vám jej rádi zašleme na Vaši adresu prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo si ho můžete stáhnout.