Ocelové lodžie

Zavolejte
+420 605 153 700
Napište nám
info@pekstra.cz
Zeptejte se
kontaktní formulář

Lodžie PEKSTRA

V posledních letech jsou v Evropě moderní ocelové lodžie, které lze použít na všech typech panelových domů.
Ocelová konstrukce je předsazena před opravovaný objekt a je možné tyto lodžie aplikovat i tam, kde dosud žádné balkony nebyly.
Rozměry lodžií jsou 3600 x 2000 mm případně větší dle technického řešení. Konstrukci můžeme realizovat na základě statického posudku až do výšky 8 poschodí panelového domu.
Povrch kovové konstrukce lodžií je opatřen žárovým zinkem.

Fotogalerie

V současné době jsou tyto lodžie vhodné ekonomické řešení pro starší i nové bytové domy.
Tímto provedením se Vám dostatečně zvětší venkovní prostor bytu, který využijete nejen k odpočinku, ale i k posezení s přáteli. Pomůžeme Vám s výběrem a návrhem lodžie. Při této realizaci byla použita skleněná výplň Connex.

 
 

O nás

Firma PEKSTRA výrobce balkonů

Máme pevné postavení na trhu výrobců balkonů pro panelové domy. Od založení firmy klademe důraz na kvalitu našich výrobků a využívání moderních technologií ve výrobě.

Aktuality

Oceněná fasáda ve Valašském Meziříčí Fasáda roku - tak zní název soutěže, kterou vyhlašuje město Valašské Meziříčí. Šedivé paneláky i starší rodinné domy procházejí...
 
Zajímavé realizace V současné době se požadavky na kvalitu a velikost balkonů zvyšují. Abychom tyto požadavky uspokojili, tak v posledních týdnech jsme dodávali především balkony ...

Ke stažení

Katalog balkonů

V případě zájmu o náš katalog ocelových balkonů a lodžií Vám jej rádi zašleme na Vaši adresu prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo si ho můžete stáhnout.