Ocelové lodžie PEKSTRA

 

V samonosných ocelových lodžíích je budoucnost nejen díky svému designu, ale především pro svoji variabilitu a širokou možnost uplatnění.

Každá investice do úpravy domu zásadně změní jeho vzhled a díky našim novým ocelovým lodžíím je to výrazná změna k lepšímu. Další nezpochybnitelnou výhodou jsou rozměry lodžie, které se přizpůsobí technickým parametrům bytových domů.

Spoluprací s projektanty se vždy snažíme o výběr nejlepšího řešení podle požadavků a ekonomických možností vlastníků bytů.

Ocelové lodžie je možné použít na všech typech bytových domů starších i nově stavěných. Konstrukce lodžie může být samonosná nebo vetknutá do stěny domu. Povrch konstrukce je opatřen žárovým zinkem. Do výplní používáme bezpečnostní vrstvené sklo Connex nebo hliníkový sendvič Neobond, popřípadě trapézový plech s polyuretanovou barvou. Rozměry jsou obvykle 3,6 x 2 m.

Vysoká kvalita, ekonomická výhodnost a moderní design to jsou hlavní přednosti ocelových lodžií Pekstra.

 

 
 

O nás

Firma PEKSTRA výrobce balkonů

Máme pevné postavení na trhu výrobců balkonů pro panelové domy. Od založení firmy klademe důraz na kvalitu našich výrobků a využívání moderních technologií ve výrobě.

Aktuality

Oceněná fasáda ve Valašském Meziříčí Fasáda roku - tak zní název soutěže, kterou vyhlašuje město Valašské Meziříčí. Šedivé paneláky i starší rodinné domy procházejí...
 
Zajímavé realizace V současné době se požadavky na kvalitu a velikost balkonů zvyšují. Abychom tyto požadavky uspokojili, tak v posledních týdnech jsme dodávali především balkony ...

Ke stažení

Katalog balkonů

V případě zájmu o náš katalog ocelových balkonů a lodžií Vám jej rádi zašleme na Vaši adresu prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo si ho můžete stáhnout.