Pekstra 3X - pro betonové podesty

Nejlevnější renovace balkonů s betonovou podestou.

Při zateplování panelových domů s balkony s betonovou podestou dochází ke zmenšení půdorysu balkonů. Výměna konstrukce zábradlí a renovace podesty nevede při vyšších nákladech k uspokojivému výsledku.

Fotogalerie

Jako novinku Vám nabízíme úsporné řešení závěsnými balkony PEKSTRA 3X v půdorysných variantách ARCUS, IDEAL, NORMAL s úpravou pro panelové domy.

Na stávající betonovou podestu, která se pouze očistí a napenetruje, zavěsíme pomocí kotev technicky inovovaný balkon PEKSTRA, který nezatěžuje původní podestu.

Tímto řešením Vám zvětšíme půdorys balkonu. Šíře může být 360 - 420 cm a hloubka až 135 cm dle výběru půdorysného provedení ARCUS, IDEAL, NORMAL.

 
 

O nás

Firma PEKSTRA výrobce balkonů

Máme pevné postavení na trhu výrobců balkonů pro panelové domy. Od založení firmy klademe důraz na kvalitu našich výrobků a využívání moderních technologií ve výrobě.

Aktuality

Oceněná fasáda ve Valašském Meziříčí Fasáda roku - tak zní název soutěže, kterou vyhlašuje město Valašské Meziříčí. Šedivé paneláky i starší rodinné domy procházejí...
 
Zajímavé realizace V současné době se požadavky na kvalitu a velikost balkonů zvyšují. Abychom tyto požadavky uspokojili, tak v posledních týdnech jsme dodávali především balkony ...

Ke stažení

Katalog balkonů

V případě zájmu o náš katalog ocelových balkonů a lodžií Vám jej rádi zašleme na Vaši adresu prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo si ho můžete stáhnout.