Zajímavé realizace

V současné době se požadavky na kvalitu a velikost balkonů zvyšují. Abychom tyto požadavky uspokojili, tak v posledních týdnech jsme dodávali především balkony ve velikosti PEKSTRA 3X.

A to jednak v provedení s rozšířenou boční plochou balkonu, kde bylo nutné přizpůsobení technickým parametrům umístění závěsných systémů, abychom splnili očekávání majitelů bytů v dodání komfortního balkonu. Balkony jsou v provedení IDEAL s výplní bezpečnostním sklem Connex a v provedení ARCUS v barvě šedivé, trapezový plech.

Další oblíbené balkony, které jsme realizovali, jsou balkony PEKSTRA 3X v provedení NORMAL, kde jsme pro výplň použili bezpečnostní vrstvené sklo Connex.

Vysoká kvalita, ekonomická výhodnost a moderní design to jsou hlavní přednosti našich závěsných ocelových balkonů.

 
 

O nás

Firma PEKSTRA výrobce balkonů

Máme pevné postavení na trhu výrobců balkonů pro panelové domy. Od založení firmy klademe důraz na kvalitu našich výrobků a využívání moderních technologií ve výrobě.

Aktuality

Oceněná fasáda ve Valašském Meziříčí Fasáda roku - tak zní název soutěže, kterou vyhlašuje město Valašské Meziříčí. Šedivé paneláky i starší rodinné domy procházejí...
 
Zajímavé realizace V současné době se požadavky na kvalitu a velikost balkonů zvyšují. Abychom tyto požadavky uspokojili, tak v posledních týdnech jsme dodávali především balkony ...

Ke stažení

Katalog balkonů

V případě zájmu o náš katalog ocelových balkonů a lodžií Vám jej rádi zašleme na Vaši adresu prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo si ho můžete stáhnout.