Oceněná fasáda ve Valašském Meziříčí

Fasáda roku - tak zní název soutěže, kterou vyhlašuje město Valašské Meziříčí.

Šedivé paneláky i starší rodinné domy procházejí v posledních letech výraznou změnou. Nejzdařilejší barevné proměny chtějí ve Valašském Meziříčí každoročně odměnit v soutěži Fasáda roku. Bližší informace k soutěži podala Dagmar Vávrová, vedoucí odboru reg. rozvoje a územ. plánování MěÚ Val. Meziříčí: "Soutěž byla vyhlášena ve dvou kategoriích - v kategorii bytový dům a rodinný dům. A cílem této soutěže bylo ohodnotit ty vlastníky objektů, kteří už svým způsobem přispěli ke zlepšení stavu." Přihlášené objekty posuzuje nejdříve výbor pro územní rozvoj zastupitelstva města. "Když z tohoto výboru vzešly návrhy nejlepších kandidátu, tyto byly předloženy radě města a následně zastupitelstvu města ke schválení," doplnila Vávrová.

Prvenství v kategorii bytových domů získala fasáda domu Seifertova 701. "Fasáda je tak dobře esteticky ztvárněná, že kdo neví, že to byl panelový dům, tak to skoro není zřejmé z úpravy fasády. Jednak barevné řešení je velmi zdařilé, jednak dům má nové balkóny a vlastně celkový vzhled je o několik kategorií výše než byl původně," pokračovala Vávrová.

 

 

Nabízíme Vám vysokou kvalitu a moderní design našich závěsných ocelových balkonů.

 
 

O nás

Firma PEKSTRA výrobce balkonů

Máme pevné postavení na trhu výrobců balkonů pro panelové domy. Od založení firmy klademe důraz na kvalitu našich výrobků a využívání moderních technologií ve výrobě.

Aktuality

Oceněná fasáda ve Valašském Meziříčí Fasáda roku - tak zní název soutěže, kterou vyhlašuje město Valašské Meziříčí. Šedivé paneláky i starší rodinné domy procházejí...
 
Zajímavé realizace V současné době se požadavky na kvalitu a velikost balkonů zvyšují. Abychom tyto požadavky uspokojili, tak v posledních týdnech jsme dodávali především balkony ...

Ke stažení

Katalog balkonů

V případě zájmu o náš katalog ocelových balkonů a lodžií Vám jej rádi zašleme na Vaši adresu prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo si ho můžete stáhnout.